KONST / Litografier / Färglitografier 12837129
nr 1283 7129
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad, numrerad 290-upplaga. Bladets mått: 28x38 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:43:19
20/10 20:00:55
21 okt